Opinie

Bardzo mile spędzony czas! Wspaniałe podejście do dziecka oraz duzo cierpliwości i wyrozumiałości do małego modela :-) Dziękujemy. Patrycja i Marcin

Jak dla mnie Asia czyni cuda, jej fotki to magia. Za każdym razem, kiedy wracam do zdjęć przez nią zrobionych, nie mogę uwierzyć w efekt wspólnej pracy... Jest niesamowity... Asia sprawia,że proste ujęcia stają się sztuką!!! Dziękuję za współpracę, mam ochotę na więcej:) Asia to profesjonalistka, jest bardzo zaangażowana, ma głowę pełną pomysłów. Atmosfera na sesji jest lekka i przyjemna, a to za sprawą tego, że Asia jest miłą i naturalną osóbką:) Poza tym otwarta jest na sugestie klienta, może spełnić jego marzenia i wyobrażenia.  POLECAM GORĄCO!
~ Krysia i Michał  (sesja ciążowa)


Sesja narzeczeńska z Asią była najlepszym pomysłem i prezentem na pierwszą rocznicę zaręczyn. Mimo bardzo niskiej temperatury i lodowatego wiatru  bawiliśmy się świetnie. Asia jest przemiłą osobą, przy której nawet najbardziej stremowane pary natychmiast rozluźniają się i zaczynają czerpać ogromną przyjemność z pozowania. Cudowna atmosfera przekłada się na rewelacyjne zdjęcia, które można oglądać setki razy i za każdym, zachwycają one jeszcze bardziej. Oprócz pełnego zaangażowania w swoją pracę (a raczej pasję) wnosi też mnóstwo pomysłów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych: zdjęcia w fontannie, w Słodkich Czarach, portrety z balonami nie powstały by gdyby nie jej kreatywność i wielka otwartość. Ogromną zaletą jest umiejętność uchwycenia w kadrze niezwykłych momentów i towarzyszących im emocji. Asia oprócz swoich zdolności, talentu i wkłada w tworzenie zdjęć całe swoje serce, co połączone z przesympatyczną atmosferą jaka panuje u niej na sesjach daje rezultaty w postaci niesamowitych zdjęć. Z Asią już niedługo spotkamy się na naszym ślubie, a po jakimś czasie na sesjach z ciążowym brzuszkiem.
 ~Karolina i Max (sesja narzeczeńska)

Z Asią współpracuję już od dłuższego czasu. Każda sesja z nią to dobra zabawa i pełen profesjonalizm. Na zdjęciach potrafi uchwycić różne emocje, dzięki czemu jej są one niepowtarzalne. Poza tym nigdy nie kończą się jej pomysły. Asia to wesoła i bardzo pozytywna osoba, która potrafi rozładować atmosferę i czuć się swobodnie przed obiektywem, przez co jej zdjęcia nie są sztuczne.
Ostatnio razem z narzeczonym skusiliśmy sie na sesję narzeczeńską i wszystkim polecamy. Niepowtarzalne wspomnienia, które dzięki Asi zdjęciom nigdy nie ulecą. Już dzisiaj zarezerwowaliśmy ją na nasz ślub!!!
~ Agnieszka i Maciej (sesja indywidualna + sesja narzeczeńska)


Asia ma 100 pomysłów na minutę, jest zaangażowana i bardzo pomocna podczas sesji, wie do jakiego efektu dąży i osiąga go w 100 %,. Jest najsympatyczniejszą fotografką jaką poznałam, dziękuję bardzo!
~ Kasia (sesja indywidualna)

Współpraca z fotografem takim jak Asia to czysta przyjemność. Atmosfera na sesji jest bardzo przyjemna i profesjonalna. Dzięki dobrym radom zdjęcia są niesamowite. Każdemu polecam taką Panią fotograf:).
~ Paulina (sesja indywidualna)

Świetna, pracowita i pomysłowa osóbka :) jak to mówią w małym WIELKI POTENCJAŁ !!! przemiła atmosfera na sesji :)
~ Piotr (sesja indywidualna)